Sosyal Medya:

Solariks | Hakkında

Ana Sayfa Hakkımızda

Tarihçe

Sektörde 15 yıl tecrübe ile 2010 yılında kurulan firmamız, uzman kadrosu ile başta müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olup geleceğin teknolojilerini bugünden müşteriye sunarak vizyonu geniş tutmaktadır. Teknolojiyi daima takip ederek ve bilgisini güncel tutarak kurumsal yetkinliğini ön plana çıkartıp Ülke içi ve Ülke dışındada birçok projelere imza atan Solariks Bilişim kısa zamanda sektörde yerini almıştır.

Hakkımızda

Solariks  Türkiye’de yerli yazılım ve teknoloji ürünleri tedariği alanında hizmet  vermektedir. Solariks yenilikçilik seviyesi, profesyonel yönetim yaklaşımı ve gelişim stratejisiyle çalışır Solariks yurtiçi ve yurtdışı kurum ve özel kuruluşlara hizmet vermekte olup bilişim teknolojileri,alanında müşterilerine yazılım hizmeti ve ürün desteği sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Solariks 2010 yılında kurulmuştur. Şirket merkezi Ankara’dadır.

Önceliğimiz

Solariks, bilişim teknolojisi alanında yazılım ve donanım çözümlerini müşterilerine etkin bir şekilde kullanabilmesi için çalışır üretir, ürün tedarik ve yazılım desteği için gereken hassasiyeti, yüksek kalite ölçülerinden sunmayı tahhahhüt eder.